Aramızda Kalsın Arife

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Aramızda Kalsın, hem konusu hem de oyuncuları ve dizideki sıcak havası ile izleyiciden tam not aldı. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu dizide, Arife karakterine hayat veren Gamze Karaduman da dizide öne çıkan oyunculardan.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Aramizda Kalsin Arife

Aramizda Kalsin Arife

Aramızda Kalsın dizisinde Arife, dizinin eşofmanlı kızı olarak da biliniyor. Sürekli eşofman giymesi nedeniyle annesinden de sık sık azarı yiyen ve biraz daha kız gibi giyinmesi istenen Arife, eşofman giyme huyundan hiç vazgeçemiyor. Ancak şu sıralar onun için bir aşk gündemde, evde olanlar da malum. Dolabında değişikliğe gitme fikri, onun için arka planda gibi görünüyor.

Gamze Karaduman

Gamze Karaduman

Gamze Karaduman’ın oynadığı diziler

Arife karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Gamze Karaduman, daha önce de birçok dizi ve televizyon projesinde yer almıştı. 2012 yılında Merhaba Hayat dizisinde yer alan güzel oyuncu, ondan önce Güldünya, Bıçak Sırtı ve Avrupa Yakası gibi dizilerde de rol aldı. 1987 doğumlu olan Gamze Karaduman, bu kez çok farklı bir imajla karşımıza çıktı.

Arife

Arife

Aramızda Kalsın dizisinde siyah ve kısa saçları ile tanıdığımız güzel oyuncu, izleyiciden tam not aldı. Dizide Mahir karakterine bir şey hissetmeye başlayan Arife, oldukça cana yakın bir karakter.

Aramızda Kalsın

Arife

Oyuncunun başarılı performansı ve canlandırdığı karakterin cana yakınlığı izleyicinin gözünden de kaçmıyor. İlerleyen bölümlerde Mahir’e aşkını itiraf edecek gibi görünen Arife, acaba imajında ne gibi değişiklikler yapacak? O çok sevdiği eşofmanlarından vazgeçebilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz…


-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2013 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·