Aramızda Kalsın Ceylan’ın Ablası

Şu sıralar ekranlarda çok sevilen bir dizi var. Yeşilçam kuşağında çok sevilen aile filmlerini anımsatan, komedi ve eğlence dolu bir dizi olan Aramızda Kalsın, yayınlandığı daha ilk bölümü ile dikkatleri çekmişti. Dizide Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya gibi usta oyuncuların yanında genç ve bir o kadar da başarılı oyuncular da yer alıyor. Dizide Arife karakterini canlandıran Gamze Karaduman, oldukça başarılı bir oyuncu.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Arife

Aramızda Kalsın Arife

Aramızda Kalsın Ceylan’ın ablası olarak tanıdığımız Arife karakteri, Celepoğlu ailesinin büyük kızıdır. Dizide her daim eşofmanlarla gezen Arife’nin bu durumundan en çok annesi şikayetçidir. Arife ise şu sıralar Mahir’i sevmektedir. Mahir ise Arife’nin kız kardeşi Ceylan’a ilgi duymaktadır. Ceylan’a ilgi duyanlar ise sadece Mahir değildir. Ali’de yine Ceylan’ı sevmektedir. Tabi bu durumdan en çok şikayetçi olan ise Arife’dir. Arife komik ama bir o kadar da duygusal bir kızdır aslında. Ceylan’ın ablası olması da ona iki kat sorumluluk yüklemektedir.

Şu sıralar babasının lokantasında çalışan ve babasına yardımcı olan Arife, yine aynı dükkanda çalışan Mahir’ büyük ilgi duyar. Mahir’in de ilerleyen bölümlerde Ceylan’a olan ilgisini Arife’ye yönelteceğini düşünüyorum. Çünkü Mahir Ceylan’ı sevmeye devam ettikçe, Arife’nin kalbi daha çok kırılacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Mahir’in nişana bir kızla geldiğini gören Arife yeterince üzülmüştü. Senaristler umarım ilerleyen bölümlerde Arife’nin yüzünü güldürürler.


-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2013 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·