Kara para aşk dizisinin kötü adamları

ATV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Kara para aşk dizisi sosyal medyadan tam not aldı. Başrollerini paylaşan oyuncular Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün ve diğer oyuncular gelen yorumlara bakılırsa seyircilerden tarafından çok beğenildi. Bunun yanısıra dizinin kötü adamları adlarından bayağı söz ettirdiler.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


 

Tayyar Dündar

Kötülerden biri usta oyuncu Erkan Can’ın canlandırdığı Tayyar karakteridir. Tayyar Dündar öldürülen iş adamı Ahmet Denizer’in arkadaşıdır. Kendini Denizer ailesine iyi göstermeye çalışan Tayyar aslında elmasların peşindedir. Bunun uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Acımasız bir adam olan Tayyar gözünü bile kırpmadan adam öldürebilen birisidir.

 

Tayyar Dündar Kim?

Metin Dündar

İkinci kötü adam Saygın Soysal’ın canlandırdığı Metin’dir. Metin Dündar Tayyar’ın sağ kolu ve yeğenidir. En amcası kadar acımasız olan ve onun tüm talimatlarını birebir uygulayan Metin Dündar tam bir psikopattır.

Metin Dündar Kim?

Karakter listesinde yer alan Fatih Dündar’ı ilk bölümde henüz göremediğimizden nasıl biri olduğuna dair fikrimiz yoktur. Ali Yörenç’in canlandırdığı Mert Tayyar’ın oğlu olarak karşımıza çıkacak.

Aşk, hırs, entrika, çözülmeyi bekleyen cinayetleriyle Kara Para Aşk Çarşamba akşamları saat 20:00’da…


-- Sponsorlu Bağlantılar --

1 Yorum

  1. feride diyor ki:

    5. bölümde tayyarın metinin gerçekte babası olduğu ortaya çıkıyor

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2014 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·