Karagül dizisi oyuncuları

Dizinin oyuncularını genel olarak ele alacak olursak Ece Uslu, Karagül dizisinin başrol oyuncuları arasında yerini almaktadır ve dizideki karakteri ile Ebru Sezgin Şanverdi rolünde oynamaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Ece Uslu

Ece Uslu

Aynı zamanda dizinin en kritik adamları arasında yerini alıyor olan Mesut Akusta 22 Şubat 1964 yılında doğmuş olan ve 1985 yılında sektöre ilk adımını çocuk oyunu ve tiyatrolar ile atmış olması ile bilinmektedir. Dizideki karakteri ise Kendal Şanverdi olarak bilinmektedir. Çevresindeki ve insanların korkulu rüyası olarak da bilinmekte olan bir karaktere sahip olan Kendal ağa çevresindeki insanlar tarafından saygı gören bir insandır.

Mesut Akusta

Mesut Akusta

Yavuz Bingöl de Karagül dizisinin oyuncuları arasında yerini almaktadır. Türk halk müziği sanatçısı olarak tanıyor olduğumuz bu isim 7 Ekim 1964 yılında dünyaya gelmiş olması ve ülkemizin yetiştirmiş olduğu müzisyen, türkücü, dizi ve sinema oyuncusu olarak da bilinmektedir. Karagül dizisinde ise Fırat Mercan rolü ile biliniyor olan usta oyuncu izleyenleri mest ediyor.

Yavuz Bingöl

Yavuz Bingöl

Mert Yazıcıoğlu 1993 yılında dünyaya gelmiş olan tiyatro, sinema ve dizi oyuncularımız arasında yerini almaktadır. 10 Mayıs 1993 yılında doğmuş olan oyuncumuz Karagül dizisinde Baran Şanverdi karakterini canlandırmakta ve geleceğe emin adımlar ile yürümektedir.

Mert Yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu

Şerif Sezer dizide Kadriye Şanverdi karakterini canlandırıyor olması ile bilinmektedir ve 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile oyunculuk hayatına başlamış olması ve pek çok alanda insanların beğenisini kazanmış olması ile bilinmektedir. Aynı zamanda da dizide saygı gören bir karakter olarak bilinmektedir.

Şerif Sezer

Şerif Sezer

Özlem Conker, Karagül dizisinin Barin Mercan’ı olarak biliniyorken, İlayda Çevik ise Maya Şanverdi karakterini canlandırmaktadır. Pek çok insanın yakından tanıyor olduğu isimlerden biri olarak bilinen Ayça Ayçin Turan ise Ada Şanverdi olarak bilinmektedir. Henüz yaşı 20 olsa da pek çok filmde yer almıştır.


-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2013 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·