Medcezir Aydan Şener’in Kızı

Amerika’nın en çok izlenmiş olan gençlik dizilerinden birisi olan The O.C’nin yerli uyarlaması olarak ekranlara gelen Medcezir dizisi, birçok genç oyuncuyu buluşturdu. Aralarında Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya gibi popüler isimlerin yer aldığı dizide, oyunculuk eğitimi almış daha birçok genç isim yer alıyor.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Dizide yer alan genç isimlerden biri de Ecem Akbin. Güzel oyuncunun başarılı performansının nereden geldiğini merak ediyor musunuz? Akbin, usta oyuncu Aydan Şener’in kızı. Usta oyuncunun eski futbolcu Ayhan Akbin ile evliliğinden dünyaya gelen Ecem Akbin, dizide annesine olan benzerliği ile de dikkat çekiyor.

Ecem Akbin

Ecem Akbin

Medcezir dizisinde Tuğçe karakterine hayat veren Ecem Akbin, oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçukta tamamladı. Annesi ile olan büyük benzerliği gözlerden kaçmayan güzel oyuncu, dizinin en güzel ve en doğal kızlarından biri. Dizide Mert karakterine aşık olan Tuğçe’nin, şu sıralar karşılıksız aşkı ile başı dertte. Mert ise hem Mira hem de Tuğçe’nin arkadaşı olan Eylül’e ilgi gösteriyor.

Hem de bu ilgisi çocukluktan geliyor. Tuğçe ise bu konuda Mert’e yardımcı olmaya çalışırken yavaş yavaş ondan hoşlandığını fark etmeye başladı. Durum böyle olunca da Mert’in Eylül’e olan ilgisi artık onu rahatsız ediyor. Mimikleri ile usta oyuncu Aydan Şener’e olan benzerliği dikkat çeken Ecem Akbin, ilerleyen yıllarda daha farklı projelerde de karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu yolda oyunculuk eğitimi veren workshop’lara da katılmayı ihmal etmiyor.


-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2013 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·