Serenay Aktaş

Her hafta gösterime giren dizi filmlerin konuk oyuncularından başlamak üzere kadro ve daimi üyesi birçok oyuncu her gün sanat piyasasına çıkmaktadır. Alanında son derece başarılı olan bu güzel yıldızlar içerisinde birçoğunun dizi tecrübesi daha önceki hayatındaki farklı meslek guruplarından gelmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Oyunculuk ile ilgisi olmayan birçok insan şimdilerde sinema ve dizi filmlerde oynatılmaktadır. Herhangi bir tecrübesi olmasa bile bazı kişilerin doğuştan gelen başarısından dolayı birçok yetenekli oyuncu Türk Sinemasına ve dizi filmlere kazandırılmaktadır.

-- Sponsorlu Bağlantılar --


Serenay Aktaş Kimdir

Serenay Aktaş

Oyunculuktan önce farklı bir mesleği olan Serenay Aktaş ismi de şimdilerde çok fazla dile getirilmekte ve güzel oyuncu kendi başarıları ile anılmaktadır. Serenay Aktaş, on parmağında on marifet olan bayanlardan sadece bir tanesidir. Güzel oyuncu herkesin hayretle karşılayacağı bir mesleği vardır, o da profesyonel olarak oynadığı futbolculuk kariyeridir. Güzel sporcu ve oyuncu şimdilerde Fatih Vatan Lisesi Spor kulübünün has kadrosunda maçlara çıkan futbolcusudur. Bir bayan olarak bir hayli ilginç olan bu tablo aslında kendisinin ne kadar garip bir yeteneğe sahip olduğunu göstermektedir.

Serenay Aktaş’ın parmağında olan marifetleri bu kadarla da kalmamaktadır, kendisi son derece kaliteli bir şekilde şiirler yazmakta ve biriktirdiği bu şiirleri ileri de ölümsüz yapmak için kitap haline getirmeyi hedeflemektedir. Bu kadar adrenalin dolu bir mesleği yapan bir kişiden duygusal şiirler çıkması bir hayli ilginçtir. Serenay Aktaş, şimdilerde ise parmağındaki marifetlere bir yenisini daha ekleyerek Survivor yarışmasına katılmayı planlıyor, diğer taraftan ise güzel sporcu dizi filmlerde boy göstermeye devam etmektedir. Aktaş, şimdiye kadar Kanıt, Türk Malı, Şüphe, Yahşi Cazibe gibi birçok dizi de görev almıştır. Aynı zamanda şarkıcıların müzik kliplerinde de boy göstermeye devam etmektedir.


-- Sponsorlu Bağlantılar --

Yorum yaz

Yandex.Metrica diziler Copyright © 2014 Tv Dergisi · Tüm hakları saklıdır ·